ZUPOWY DETOKS – RECENZJA KSIĄŻKI

ZUPOWY DETOKS – RECENZJA KSIĄŻKI

Jeśli interesuje Cie wpływ pożywienia na ludzkie zdrowie oraz organizm, to książka „Zupowy detoks” z pewnością Ci się spodoba. Dzięki niej poznasz ciekawe fakty na temat żywienia i oczyszczania organizmu za pomocą zup!

Autorkami ponad 200-stronicowej książki „Zupowy detoks” są Urszula Mijakoska i Monika Stachura. Książka składa się z czterech rozdziałów, a każdy z nich poświęcony jest innej porze roku. Możesz znaleźć tutaj inspirujące przepisy na zupy, które idealnie sprawdzają się w oczyszczaniu organizmu z toksyn.

Zupy to doskonały sposób aby spożywać zalecaną dawkę warzyw w ciągu całego dnia. Dają pełne pole do opisu jeśli chodzi o ich skład i konsystencje. To dania, które w zasadzie robią się same. Idealnie sprawdzą się latem (np. chłodniki), oraz w zimę jako dania rozgrzewające – dzięki mieszance przypraw które pobudzają nasze krążenie. W książce „Zdrowy Detoks” znajdziesz masę przepisów. Z pewnością zainspirują cię do przygotowania wielu pożywnych, zdrowych zup! To klucz do zgrabnej sylwetki i lepszego samopoczucia. Z pewnością będę często do niej zaglądać.

 

Zajrzy do moich przepisów na pyszne i zdrowe zupy:

Książka dostępna na w księgarni internetowej Muza.  Księgarnia Internetowa MUZA SA