Partnerzy

Oto  portale i blogi, które polecamy i uważamy za warte odwiedzenia. Korzystajcie z ich szerokiej wiedzy na temat zdrowego odżywiania.

Świadoma Mama - logo

Portal powstał w 2010 roku z myślą o wszystkich kobietach, które są już szczęśliwymi mamami lub też niedługo nimi będą. W ramach kampanii Świadomej Mamy odbywają się bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów w różnych miastach Polski. Tworzą dla Was portal – bazę wiedzy na temat ciąży, porodu oraz wychowywania dzieci.

 


 

NaturalneMetody.pl

Za Naturalnemetody odpowiedzialni są dietetycy i pasjonaci zdrowej żywności. Serwis powstał po to, aby prezentować wiarygodne informacje z zakresu odżywiania i zdrowej żywności superfood.


logotyp_nazwisko

Makelifeheathier to miejsce, w którym dzielę się swoją codziennością, a dokładnie tym co jadam i uważam za warte uwagi. W erze wielkiego boomu żywieniowego, staram się również rozjaśniać czytelnikom, co powinni uważać za zdrowe i co powinno lądować na ich talerzu. Zachęcam do przygotowywania udostępnianych przeze mnie dań i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.


karina_logo1Krakowska Strefa Żywienia to miejsce gdzie możecie zasięgnąć rady dietetyka klinicznego i sportowego. Ale przede wszystkim dietetyka, który podchodzi do żywienia w sposób kompleksowy i nie daje się zwariować dietetycznej modzie. Wyznaje zasadę holistycznego podejścia do pacjenta i zwraca uwagę na jego sposób życia.


 

wiecej-zdrowia-logo

 

Izabela Nowak dietetyk, prowadząca własną Poradnie Dietetyczna WIĘCEJ ZDROWIA! pomaga odnaleźć każdemu drogę do lepszego odżywiania. Pamiętajmy, że jedzenie to bardzo ważny element życia. Nasza dieta wpływa na to jak wyglądamy, ale głównie na funkcjonowanie całego „ja”. Najważniejsze jest, aby czerpać z życia radość – dlatego staram się motywować i wspierać wszystkich procesie zmiany nawyków żywieniowych. Prosto, smacznie i zdrowo!