WEGE SIŁA. RECENZJA BARDZO ZDROWEJ KSIĄŻKI!

WEGE SIŁA. RECENZJA BARDZO ZDROWEJ KSIĄŻKI!

Czy będąc na diecie roślinnej można uprawiać sport, osiągając satysfakcjonujące efekty? Czy eliminując ze swojej diety mięso będziemy czuli więcej sił witanych? Sięgając po tą książkę, byłam niedowiarkiem. Wczytując się jednak coraz głębiej w treść książki „Wege siła” stwierdzam, że to całkiem realne. Brendan Brazier obiecuje bowiem, że dzięki szczególnie wypracowanej diecie – którą przetestował na własnym organizmie, jesteśmy w stanie ekspresowo pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz poprawić znacząco samopoczucie.

„Wege Siła” to książka dla miłośników aktywnego trybu życia i sportowców. Brendon Brazier w przystępny sposób opisuję jak zredukować tkankę tłuszczową oraz zwiększyć masę mięśniową będąc wyłącznie na diecie roślinnej. Dowiesz się także, jak poprawić odporność organizmu na wszelkie infekcje.

Znajdziesz tu ponad 100 przepisów na smaczne i pełnowartościowe dania oraz na przekąski, żele energetyczne i napoje sportowe – idealne podczas ćwiczeń i wysiłku fizycznego.  Autor na własnej skórze udowadnia skuteczność swojej diety oraz filozofii. Dzięki długoterminowemu planowi żywienia opartemu wyłącznie na diecie roślinnej, możesz uzyskać zdrowe, zgrabne ciało, lepszą kondycję psychiczną, a także mnóstwo energii i witalności. Warto spróbować!