SERIA EXTRAVAGANZA. STARA MYDLARNIA

SERIA EXTRAVAGANZA. STARA MYDLARNIA

Kąpiel jest niewątpliwie wielką przyjemnością, ale jeszcze mile robi się, kiedy skóra nabiera jędrność, jest nawilżona i pięknie pachnie. Od pewnego czasu stosuję kosmetyki z nowej serii Extravaganza ze Starej Mydlarni. Niestety zmagam się z dość suchą skórą, która wymaga stosowania balsamów. Dzięki pudrowi z olejkami nie muszę przejmować się o dodatkowe nawilżenie skóry po kąpieli. Produkt jest wydajny, bardzo szybko rozpuszcza się w wodzie i ma delikatny zapach, który nie jest uciążliwy i długo utrzymuje się na ciele. Dzięki dużej zawartości masła shea, olejów naturalnych tj. : avocado, z pestek winogron i macadamia, mogę z powodzenie stosować go osoby posiadające skórę zniszczoną, dojrzałą, pozbawioną blasku i jędrności. Masło shea silnie nawilża, regeneruje oraz opóźnia procesy starzenia się skóry. Natomiast naturalne olejki przywracają skórze gładkość i sprężystość.

Równocześnie stosuje odżywcze masło do ciała. Jego bogata formuła zawiera masło shea, olej arganowy, alantoine i ekstrakt z pereł. Wykazuje ono podobne właściwości jak puder do kąpieli. Masło shea i olej arganowy wspomagają procesy odnowy naskórka, a ekstrakt z pereł działa przeciwstarzeniowo. Skóra staje się bardziej miękka, gładka oraz sprężysta.

Jeśli tak jak ja marzycie o gładkiej, nawilżonej i jędrnej skórze – sięgajcie po serie Extravaganza ze Starej Mydlarni! Na pewno będziecie mile zaskoczone rezultatami, które notabene widoczne są już po pierwszym zastosowaniu.

SERIA EXTRAVAGANZA. STARA MYDLARNIA

SERIA EXTRAVAGANZA. STARA MYDLARNIA

SERIA EXTRAVAGANZA. STARA MYDLARNIA