POMIARY CIAŁA. JAK PRAWIDŁOWO MIERZYĆ CIAŁO?

Prawidłowo wykonane pomiary ciała to bardzo ważna sprawa. Rozpoczynając metamorfozę zawsze powinnaś zanotować wymiary swojego ciała przed startem z  dietą czy aktywnością fizyczną. Tabelka pomiarów jaką dla Ciebie stworzyłam podpowie ci gdzie i jak wykonywać pomiary. Drukuj ją każdego nowego miesiąca swoich zmagać o piękniejsze ciało.

Rozpoczynając metamorfozę zadbaj o monitoring swoich postępów. Najlepszą metodą są oczywiście pomiary ciała. Wagę należy odłożyć w kąt i zapomnieć o niej przynajmniej na parę miesięcy. Nasza masa ciała może wahać się w ciągu miesiąca (np. przez menstruacje) nawet o 2 kg. co niepotrzebnie frustruje oraz zniechęca do aktywności.
Stworzyliśmy dla Ciebie „Tabelka pomiarów” . To plansza do wydrukowania w formacie A4. Znajdziesz na niej podstawowe wskazówki jak dobrze wykonać pomiary ciała. Bardzo ważne aby mierzyć ciało zawsze w tych samych miejscach oraz o tej samej porze dnia.
Plansze drukujemy z każdym nowym miesiącem zmagań o piękniejsze ciało. Nic tak nie motywuje jak obserwacja spadku centymetrów w obwodach. Zobaczysz jak zadziała na Ciebie! Przekonaj się na własnym ciele.
pomiary ciała

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami zapisz się do newslettera:

[wysija_form id=”1″]