METAMORFOZA MARTY

Oto metamorfoza jednej z naszych czytelniczek. Pragniemy by była motorem do działania dla kolejnych mam, bo systematycznością i mocną motywacją do treningów można zdziałać cuda.

O MNIE: Witajcie, jestem mamą ślicznej synka! Urodziłam 13.05.2014 i szybko wzięłam się za siebie!

START METAMORFOZY I CZAS TRWANIA: Aktywność fizyczną podjęłam 1.07 po wizycie kontrolnej u ginekologa. Moja metamorfoza trwała 4 miesiące, a później to już „szlifowanie” formy.

ĆWICZENIA I DIETA: Początkowo były to treningi z Wami (grupa motywacyjna FitMaj z FitMamą na FB), zajęcia grupowe w fitness klubie oraz moje ukochane bieganie. Stopniowo zwiększałam ilość wysiłku, aż w chwili obecnej nie wyobrażam sobie dnia bez choć najmniejszego treningu.

Dodam, że oprócz ćwiczeń staram się zdrowo odżywiać, a co najważniejsze regularnie jeść! Zdarzają mi się grzeszki w postaci słodyczy, ale wiadomo, wszystko z umiarem.

No i jeszcze jedna ważna kwestia – przed ciążą byłam bardzo aktywna, a w ciąży kontynuowałam ćwiczenia w miarę możliwości „zdrowotnych”- do 7 miesiąca chodziłam na normalne zajęcia fitness, po tym czasie była gimnastyka dla ciężarnych, joga z pilates i spacery.

Kliknij aby wysłać swoją metamorfozę 

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami zapisz się do newslettera:

[wysija_form id=”1″]

metamorfozaMarta2

 


 

Jeśli chciałabyś podzielić się z nami swoją metamorfozą skontaktuj się pomocą formularza kontaktowego – zakładka Kontakt lub mailowo: fitmamy@gmail.com

Metamorfozy będą anonimowe. Pisz do nas zawsze, kiedy potrzebujesz wsparcia lub rady.