METAMORFOZA BEATY

Oto metamorfoza jednej z naszych czytelniczek. Pragniemy by była motorem do działania dla kolejnych mam, bo systematycznością i mocną motywacją do treningów można zdziałać cuda.

DSC_0645-2O MNIE: Witajcie, jestem mamą cudnego prawie czteroletniego synka Michała! Urodziłam i po 8 miesiącach
postanowiłam coś ze sobą zrobić, wyglądałam źle, i tak też się ze sobą czułam. Ważyłam prawie 95kg i nie czułam się już dobrze w swoim ciele. Bałam się o zdrowie i o to, że mój syn kiedyś będzie się za mnie wstydził.

START METAMORFOZY I CZAS TRWANIA: Aktywność fizyczną podjęłam  z wagą 95kg, osiągnięcie celu 70 kg udało mi się po niespełna 1,5 roku. Pierwsze 10kg to była chwila moment, natomiast reszta kilogramów to już cięższa ale satysfakcjonująca praca.

ĆWICZENIA I DIETA: Ćwiczenia zaczęłam od skromnych treningów z Ewą Chodakowską typu SKALPEL, później zaczęłam chodzić na ZUMBĘ i zajęcia siłowe, ćwiczyłam prawie codziennie. Wieczorami kiedy syn spał albo z nim, gdzie siadał na mnie i dawał dodatkowe obciążenie. Systematycznie, regularnie ćwiczyłam, bo każdy trening dawał satysfakcję, dawał efekty i to było moim motorem napędowym. Poczułam się lepiej, atrakcyjniej i zdrowiej. Zaczęłam inaczej siebie spostrzegać, inaczej myśleć. Miałam realne cele, dzięki którym krok po kroku wspinałam się na szczyt. Teraz mam marzenie, wyrzeźbić ładnie brzuch i utrzymać ciało w dobrej kondycji. Bo chcę być zdrowa dla siebie i swojego synka.

Dodam, że oprócz ćwiczeń staram się zdrowo odżywiać, a co najważniejsze regularnie jeść! Zdarzają mi się grzeszki w postaci słodyczy, ale wiadomo, wszystko z umiarem.

W pracy korzystam z lunchboxów, między posiłkami zagryzam marcheweczki i inne warzywa. Zaczęłam piec dietetyczne zamienniki ciast, więc moje życie zmieniło się diametralnie ale jakże pozytywnie 🙂

Wszystko zaczyna się w głowie! Każda z Nas jest piękna i każda z Nas musi do tego dojrzeć i zrozumieć.

Ja dość długo w tym dojrzewałam, ale odnalazłam siebie i już nie odpuszczę. Nie poddam się!

Powodzenia dziewczyny! Wam też się uda!

Kliknij aby wysłać swoją metamorfozę 

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami zapisz się do newslettera:

[wysija_form id=”1″]

FB_IMG_1444417902290
20150906_12372320151008_143703IMG_20150722_174138


Jeśli chciałabyś podzielić się z nami swoją metamorfozą skontaktuj się pomocą formularza kontaktowego – zakładka Kontakt lub mailowo: fitmamy@gmail.com

Metamorfozy będą anonimowe. Pisz do nas zawsze, kiedy potrzebujesz wsparcia lub rady.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami zapisz się do newslettera:

[wysija_form id=”1″]