KOSMETYKI NATURALNE DIY. STWÓRZ SWOJE DOMOWE SPA!

KOSMETYKI NATURALNE DIY. STWÓRZ SWOJE DOMOWE SPA!

Przedstawiam Wam przepięknie wydaną książkę, dzięki której zgłębicie tajniki produkcji naturalnych kosmetyków. Jeśli macie ochotę rozpocząć przygodę i wytwarzać całkowicie bezpieczne i nieobciążające szampony, toniki, mydła, emulsje, balsamy itp. produkty, to ta książka powinna jak najszybciej trafić w wasze ręce.

Dzięki samodzielnie wykonanym kosmetykom, wiesz, co zwierają. Termin przydatności jest krótszy, ale to świadczy o tym, że będą pozbawione wszelkich niepotrzebnych składników, SLS-ów i sztucznych barwników. Natomiast one same będę świeższe i zdrowsze dla naszej skóry czy włosów. Z czasem nauczysz się, jaką ilość preparatu przygotować, aby zachował świeżość, dopóki nie zużyjesz go w całości.

W tej książce znajdziesz:

  • ilustrowane wskazówki, jak krok po kroku przygotować naturalne kosmetyki dobrane do każdego typu skóry,
  • unikalne receptury na aromatyczne a zarazem delikatne masła do ciała, kule do kąpieli, kremy do twarzy, toniki, maseczki, szampony oraz odżywcze eliksiry,
  • otrzymasz kompletną wiedzę o olejkach i wyciągach ziół, które działają kojąco na skórę,
  • zgłębisz tajniki pielęgnacji różnych typów cery za pomocą dostępnych w naszym kraju ziół, olejków, hydrolatów oraz minerałów.

Myślę, że książka jest skarbnicą wiedzy dla wszystkich freaków zdrowego odżywiania oraz osób, które świadomie chcą wyeliminować zbędne, niezdrowe składniki ze swojego otoczenia. To także idealny pomysł na prezent dla ukochanej osoby! Hmm… może Twojej mamy?

Dzięki tej książce możecie spędzić wspaniały czas z rodziną wytwarzając naturalne kosmetyki, zaszczepiając najmłodszym miłość do naturalnych składników.