CIĄŻA PO 35. ROKU ŻYCIA. PORADNIK FITNESS DLA KOBIET

SZYBKI SPOSÓB NA DŁUGIE PRZECHOWYWANIE SZPINAKU

Przedstawiamy Wam książkę godną polecenia. Jeśli pragniesz zachować idealną figurę i doskonałe zdrowie w okresie ciąży i po porodzie oraz chciałabyś zacząć o siebie dbać, ale nie wiesz, jak to zrobić? Zastanawiasz się nad tym, jaka aktywność fizyczna jest dla Ciebie wskazana w tym wyjątkowym dla Ciebie stanie?

Jeśli, podobnie jak miliony ciężarnych po 35. roku życia, szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, ta  książka może Ci się przydać!

Dzięki prostemu, rozpisanemu na trzy trymestry programowi fitness dowiesz się:
– Jakie ćwiczenia fizyczne możesz wykonywać.
– Jak ćwiczyć w sposób bezpieczny dla siebie i dla płodu.
– Jak się odżywiać, aby urodzić zdrowe dziecko.
– Jak zadbać o kondycję fizyczną, aby po porodzie szybko wrócić do formy.

A co najważniejsze, proponowany przez autorkę program fitness polecają wybitni specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa oraz światowej sławy eksperci od leczenia niepłodności!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami zapisz się do newslettera:

[wysija_form id=”1″]

CIĄŻA PO 35. ROKU ŻYCIA

 

 

ZACHOWAJ DOSKONAŁĄ FORMĘ W CIĄŻY I PO PORODZIE

Ten poradnik, pełen wskazówek wyjaśniających krok po kroku, jak zachować zdrowie i formę w czasie ciąży (z naciskiem na korzyści płynące dla twojego dziecka), z pewnością bardzo ci się przyda. Może też stanowić ożywcze źródło inspiracji dla par zmęczonych trudnościami w poczęciu dziecka.

Książka dostarczy czytelniczkom rozsądnego, zrównoważonego programu ćwiczeń dla kobiet w ciąży. Jednocześnie w przystępny sposób uświadomi, że ciąża może w znacznym stopniu wpływać na poziom energii w organizmie.

KIM JEST AUTORKA KSIĄŻKI?

Suzy Clarkson – fizjoterapeutka od 1988 roku. Przez sześć lat pracowała jako prezenterka telewizyjna. W 1997 roku opublikowała swoją pierwszą książkę pod tytułem Healthy Body Healthy Mind. Producentka i pomysłodawczyni serii nagrań treningu aerobowego: Fit Kit, Fit Kit 2, Fitness Plus oraz Move It. Mieszka w Auckland z dwoma synami: Benem i Tobym, mężem Timem oraz z psem Roxym. Pracuje na stanowisku dyrektora do spraw korporacyjnych.

Więcej informacji o książce: TUTAJ

Polecamy!

CIĄŻA PO 35. ROKU ŻYCIA