BOXY. SUBSKRYBUJ NA ZDROWIE! – EkoHealthyBox by FarmEKO

Jestem fanką pudełek subskrybcyjnych, ponieważ jak każda kobieta uwielbiam dostawać prezenty! Za każdym razem kiedy otwieram taką „niespodziankę” przeszywa mnie dreszczyk emocji i ciekawości jakie produkty kryją się w jego wnętrzu. Zamawiając pudełko, zazwyczaj możemy wybrać czy chcemy otrzymać od danej firmy niespodziankę lub sami z listy decydujemy się jakie produkty zostaną przysłane.

Ja wybieram zawszę wariant niewiadomej, gdyż uwielbiam czuć się jak mała dziewczynka otwierająca paczki spod choinki.

Przeszukałam więc internet w celu sprawiania sobie co miesięcznej frajdy i znalazłam bardzo atrakcyjne pudło – EkoHealthyBox od FarmEKO.

ekohealthybox1

ALE O CO CHODZI?

EkoHealthyBox to „pudełko niespodzianka” wypełnione zdrową żywnością. W jego wnętrzu znajdziemy co najmniej 5 pełnowymiarowych produktów z różnych kategorii. Decydując się na wariant kilku miesięczny, będziemy otrzymywać co miesiąc skrzyneczkę o innej zawartości. Możemy także zdecydować się na jednorazowy zakup dla siebie lub jako prezent dla najbliższej osoby.

Pudełko jest spore. Jego  wymiary to 30 x 20 x 15cm i wykonane jest z ekologicznego drewna sosnowego a produkty ułożone są na wełnie drzewnej. Na wieczku skrzyneczki wypalony jest ładny logotyp EkoHealthyBox. Ja po opróżnieniu zawartości już znalazłam dla niego rewelacyjne zastosowanie – będę trzymać w nim moje eko przyprawy.

JAKIE PRODUKTY ZNALAZŁY SIĘ W ŚRODKU?ekohealthybox2

  1. QUINOA TRÓJKOLOROWA – Bio Planet
  2. KAROB W PROSZKU BIO – Vita Natura
  3. AGAR – AGAR – Vita Natura
  4. CZEKOLADA Z JAGODAMI GOJI – z nieprażonych ziaren kakaowca – Cocoa
  5. OWOCOWE TORNADO  – Czarna herbata liściasta z ananasem i papają – Mon Amour
  6. ORZESZKI SOJOWE – Dobra Kaloria
  7. EKOLOGICZNY OLEJ KOKOSOWY – Bio Planete

Jeśli jesteście zainteresowani subskrybcią zdrowego pudełka oraz jego wariantami, odsyłam Was do strony producenta niespodzianek – EkoHealthyBox. 

A czy Wy mieliście okazję zamawiać takie pudełeczka? Chętnie zapoznam się z Waszą opinią. Piszcie śmiało!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami zapisz się do newslettera:

[wysija_form id=”1″]

ekohealthybox3