BEZPŁATNE WARSZTATY DLA PRZYSZŁYCH I OBECNYCH RODZICÓW

BEZPŁATNE WARSZTATY DLA PRZYSZŁYCH I OBECNYCH RODZICÓW.

Projekt Świadoma Mama organizuje bezpłatne konferencje stworzone specjalnie dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 3 roku życia. Do Kalisza zawita po raz pierwszy już 27 października w Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości przy ulicy Częstochowskiej 25.

plakat-kalisz-27-10-2

 

Event jest połączeniem interaktywnych warsztatów praktycznych oraz prelekcji lokalnych specjalistów. Składa się z dwóch części:

  1. „Czas dziecka” dla obecnych rodziców, a w nim prelekcje w godzinach 11.00-12.00 oraz warsztaty praktyczne 12.00-15.00 oraz
  2. „Radość w ciąży” dla przyszłych mam z prelekcjami w godzinach 17.00-20.00 i warsztatami 16.00-17.00.

Ambasadorką Świadomej Mamy jest aktywna Mama, certyfikowana instruktorka treningu bezpiecznego dla kobiet, autorka książek o tematyce rodzicielskiej i aktorka – Paulina Holtz.

 

plakat-kalisz-27a

 

Podczas całodniowego wydarzenia poznacie metodę ochrony karmienia piersią, prawa jakie przysługują mamom oraz kołysanki, które warto śpiewać Twojemu maluchowi. Dowiecie się również wszystkiego o o bankowaniu krwi pępowinowej, o tym jak ważne jest kształtowanie u dzieci i przyszłej Mamy prawidłowych nawyków żywieniowych, jakie korzyści przynoszą dziecku zajęcia na basenie, jak bezpiecznie podróżować z dzieckiem, jak poprawnie wiązać i nosić chustę, jak kąpać i przewijać noworodka a także jak być fit opiekując się niemowlęciem. Porozmawiamy również o rozwoju mowy dziecka. To również świetna okazja do zapoznania się z bezcennymi radami specjalistów.

 

plakat-kalisz-27b

Rodzice, którzy wezmą na event swoje maluchy, będą mieli możliwość zabawy razem z maluchem w specjalnie przygotowanej strefie zabawy.

W programie ponadto: pakiet podarunkowy dla każdego uczestnika warsztatów, losowanie atrakcyjnych nagród, bezpłatna sesja fotograficzna (1 zdjęcie w formie elektronicznej przekazywane jest każdemu uczestnikowi).

Udział w konferencji i wykładach jest BEZPŁATNY! Zarejestruj się już dziś!  Rejestracja przez formularz na portalu: www.swiadomamama.pl/events

Rejestracja przez e-mail: rejestracja@swiadomamama.pl

Rejestracja telefoniczna: 601 249 333 lub 601 644 669

Rejestracji można dokonać również na miejscu, bezpośrednio przed wydarzeniem. Szczegółowy program znajdziecie na wydarzeniu www.facebook.com/events/960671820669248/