ALKALICZNY DETOKS. RECENZJA KSIĄŻKI

ALKALICZNY DETOKS. RECENZJA KSIĄŻKI

Aktualnie masę naszej uwagi kierujemy w stronę wyglądu zewnętrznego. Staramy się dbać o higienę naszych ciał, lecz czy na pewno? Wciąż zapominamy jak wiele zanieczyszczeń znajduje się we wnętrzu organizmu – od tego w dużej mierze zależy jak się czujemy i wyglądamy.

W książce „Alkaliczny detoks” znajdziesz wyczerpujące informacje, które umożliwią Ci właściwe przygotowanie się do detoksu i przeprowadzenie procesu usuwania z organizmu toksyn. Autorka proponuje trzy programy detoksu o różnym stopniu trudności, które umożliwią Ci wybrać optymalną formułę. Każdy program zawierają niezbędne wytyczne oraz menu wraz z przepisami kulinarnymi.

Oczyszczanie organizmu z toksyn to najlepsze, co możemy dla siebie zrobić. Dzięki temu poczujesz  się lepiej odmłodzisz organizm oraz schudniesz!

O AUTORCE

Beata Sokołowska jest psychologiem zdrowia, autorką książki „Alkaliczny styl życia”, prowadzi, warsztaty oraz program „ gruntowny detoks” oczyszczający organizm ze złogów i toksyn.  Beata jako młoda kobieta sama borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Dzięki zmianom w diecie uniknęła poważnych operacji. Od tamtej pory temat prawidłowego odżywiania stał się jej pasją.

FRAGMENT KSIĄŻKI

„Zdarza się, że niektórzy z nas uparcie trzymają się niezdrowych nawyków i lubią powtarzać, że „na coś trzeba umrzeć” (zapewne aby usprawiedliwić się przed samym sobą). Nie chodzi jednak o to, jak zakończymy życie, lecz o jego jakość na co dzień. Czy lepiej budzić się pełnym energii, radości i ciekawości, co przyniesie nadchodzący dzień, czy zmęczonym i w kiepskim humorze? Wszystko zależy od naszych nawyków. Wiele osób nie wierzy, że uwolnienie ciała od toksyn i spożywanie wartościowych, naturalnych produktów i potraw ma znaczenie dla naszego samopoczucia psychicznego. Przekonajcie się o tym sami!”

Polecam zapoznać się z książką i doświadczyć na własnej skórze efektów detoksu!

Polecam Wam także pięknie wydaną książkę autorstwa Beaty Sokołowskiej – Alkaliczne Gotowanie.

Książka dostępna na w księgarni internetowej Muza.  Księgarnia Internetowa MUZA SA